X 20
Bugun...

1.dar Bölge Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonasında Kayseri Rüzgarı

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Niğde’de yapılan 1.Dar Bölge Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonasında Kayserili sporcular madalyalara ambargo koydu.
facebook-paylas
 Tarih: 13-06-2019 12:05:00

1.dar Bölge Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonasında Kayseri Rüzgarı

1.Dar Bölge Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonası 11 Haziran 2019 tarihinde 4 ilden 50 sporcunun katılımı ile Niğde’de yapıldı.

Müsabakalara Kayseri’yi temsilen katılan sporculardan Genç Bayanlar kategorisinde Funda Taşkın 1., İrem Nur Korkmaz 2. ve Melike Havva Yiğit 3., Genç Erkekler kategorisinde Ahmet Edebali 1., Yıldız Erkekler A kategorisinde Muhammet Çakır 1., Davut Duman 3., ve Furkan Akçam 4., Yıldız Erkekler kategorisinde Mehmet Can Çukur 1. ve Raşit Kolaklıkaya 3. Oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici; müsabakalardan derecelerle dönen sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
10.08.2018 22:45 Ankaragücü 1 - 3 Galatasaray
11.08.2018 20:40 Ç.Rizespor 2 - 3 Kasımpaşa
11.08.2018 20:35 Demir Grup Sivasspor 1 - 0 Aytemiz Alanyaspor
11.08.2018 22:45 Fenerbahçe 2 - 1 Bursaspor
12.08.2018 20:30 İstanbul Başakşehir 2 - 0 Trabzonspor
12.08.2018 22:45 Beşiktaş 2 - 1 Teleset M. Akhisarspor
12.08.2018 20:30 Atiker Konyaspor 3 - 2 Erzurum BB
12.08.2018 22:45 Göztepe 1 - 3 Evkur Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI