Muğla escort Ankara masaj salonu
X 20
Bugun...

12 Dev Adamın 26 Kişilik Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

Çin’de organize edilecek olan 2019 FIBA Dünya Kupası’nda yer alacak olan A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın 26 kişilik geniş sporcu kadrosu belli oldu.
facebook-paylas
 Tarih: 26-06-2019 15:00:00

12 Dev Adamın 26 Kişilik Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

Çin’de 31 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 2019 FIBA Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın, 26 kişilik geniş sporcu kadrosu belli oldu. Kadroda lig şampiyonu Anadolu Efes’ten 6, Galatasaray, Tofaş ve Banvit’ten 3, Fenerbahçe’den ise 2 oyuncu çağrıldı. 26 kişilik listede NBA’de oynayan Cedi Osman, Ersan İlyasova ve Furkan Korkmaz da davet edildi. Listede ayrıca 2 tane devşirme oyuncu olan Ali Muhammed ve Scott Jordan Wilbekin yer alıyor.

Ay-yıldızlılar, 1 Temmuz Pazartesi günü itibariyle kampa katılan oyuncularla çalışmalarına başlayacak. Kampa bazı oyunculara daha sonra dahil olacak. Millilerin idari ve teknik kadrosu ile sporcu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Oyuncu kadrosu

Doğuş Balbay - Anadolu Efes

Sertaç Şanlı - Anadolu Efes

A.Buğrahan Tuncer - Anadolu Efes

J. Metecan Birsen - Anadolu Efes

Yiğitcan Saybir - Anadolu Efes

Tolga Geçim - Anadolu Efes

Rıdvan Öncel - Banvit

Şehmus Hazer - Banvit

Ragıp Berke Atar - Banvit

Kartal Özmızrak - Darüşşafaka Tekfen

Mert Akay - Darüşşafaka Tekfen

Ali Muhammed - Fenerbahçe Beko

Melih Mahmutoğlu - Fenerbahçe Beko

Hüseyin Göksenin Köksal - Galatasaray Doğa Sigorta

Ege Arar - Galatasaray Doğa Sigorta

Ayberk Olmaz - Galatasaray Doğa Sigorta

Semih Erden - İstanbul BBSK

Berk İbrahim Uğurlu - Pınar Karşıyaka

Muhsin Yaşar - Tofaş

Yiğit Arslan - Tofaş

Berkan Durmaz - Tofaş

Metin Türen - Türk Telekom

Cedi Osman - Cleveland Cavaliers

Ersan İlyasova - Milwaukee Bucks

Furkan Korkmaz - Philadelphia 76ers

Scott Jordan Wilbekin - Maccabi Tel Aviv

İdari ve teknik kadro

Ufuk Sarıca - A Erkek Milli Takım Başantrenörü - TBF - Pınar Karşıyaka

Kerem Tunçeri - A Erkek Milli Takım Menajeri - TBF

Orhan Demirel - A Erkek Milli Takım İdarecisi - TBF

Recep Şen - Yardımcı Antrenör - TBF

S. Sedat Özyer - Yardımcı Antrenör - Tofaş

Arda Demirbağ - Yardımcı Antrenör

Kadir Korkmaz - İstatistik

Barış Kocaoğlu - Doktor

Burak Yağmur Öztürk - Doktor

Ali Onur Duran - Diyetisyen

İbrahim Ethem İraz - Diyetisyen

Ertan Bedir - Kondisyoner

Mustafa Fatih Çetintaş - Fizyoterapist

Murat Erdem - Fizyoterapist - TBF

Osman Seyhan Kesim - Masör - Beşiktaş JK Sompo Japan

Mehmet Burak Kozan - Masör - İstanbul BBSK

Miktat Güvendi - Malzeme Sorumlusu - TBF

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
18.10.2019 20:30 Galatasaray - Demir Grup Sivasspor
19.10.2019 15:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği
19.10.2019 20:00 Ankaragücü - Beşiktaş
19.10.2019 17:30 Trabzonspor - Gaziantep FK
19.10.2019 17:30 İstanbul Başakşehir - Göztepe
20.10.2019 16:30 Aytemiz Alanyaspor - Ç.Rizespor
20.10.2019 19:00 Denizlispor - Fenerbahçe
20.10.2019 14:00 Kayserispor - Kasımpaşa
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI