X 20
Bugun...

Basketbol 2. Lig Final Grubu Müsabakaları Muğlada Oynanacak

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun İstanbul’daki binasında gerçekleştirilen kura çekimiyle Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Final Grubu
facebook-paylas
 Tarih: 16-05-2019 14:00:00

Basketbol 2. Lig Final Grubu Müsabakaları Muğlada Oynanacak

karşılaşmalarının programı belli oldu. Ligde 20-25 Mayıs tarihlerinde Muğla’da oynanacak olan EBBL Final Grubu müsabakalarında Anadolu Basket, Ankara Kayı, Başkent Yenişehir, Çorlu Belediyesi, Ege Üniversitesi, Geçitspor, İzmir BŞB, Özel İdare Genç, Salihli Belediye, Şutim Spor, Volkan Aksoy Spor ve Yeşilyurt takımları mücadele edecek.

Muğla Menteşe Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek müsabakalar sonunda çeyrek final maçlarında A Grubu birincisi ile B Grubu ikincisi, C Grubu birincisi ile D Grubu ikincisi, B Grubu birincisi ile A Grubu ikincisi ve D Grubu birincisi ile C Grubu ikincisi karşılaşacak.

Çeyrek final maçlarının tamamlamasının ardından çeyrek final sıralama müsabakaları oynanacak ve ardından yarı final ve final müsabakaları ile 2. Lig Final Grubu maçları tamamlanarak yükselecek takımlar belli olacak. Final Grubu karşılaşmalarında ilk üç sırayı alan ekipler, 2019-2020 sezonunda TB2L’de mücadele etmeye hak kazanacak.

Muğla Menteşe Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:

20 Mayıs Pazartesi

12:00 Anadolu Basket - İzmir BŞB.

14:15 Çorlu Belediyesi - Ankara Kayı

16:30 Ege Üni. GSK - Şutim Spor

18:45 Volkan Aksoy Spor - Yeşilyurt

21 Mayıs Salı

12:00 İzmir BŞB. - Geçitspor

14:15 Ankara Kayı - Özel İdare Genç

16:30 Şutim Spor - Başkent Yenişehir

18:45 Yeşilyurt - Salihli Belediye

22 Mayıs Çarşamba

12:00 Geçitspor - Anadolu Basket

14:15 Özel İdare Genç - Çorlu Belediyesi

16:30 Başkent Yenişehir - Ege Üni. GSK

18:45 Salihli Belediye - Volkan Aksoy Spor

23 Mayıs Perşembe

12:00 A Grubu 1. - B Grubu 2.

14:15 C Grubu 1. - D Grubu 2.

16:30 B Grubu 1. - A Grubu 2.

18:45 D Grubu 1. - C Grubu 2.

24 Mayıs Cuma

14:00 Çeyrek Final 1. Müsabaka Galibi - Çeyrek Final 2. Müsabaka Galibi

16:15 Çeyrek Final 3. Müsabaka Galibi - Çeyrek Final 4. Müsabaka Galibi

25 Mayıs Cumartesi

14:00 Yarı Final 1. Müsabaka Mağlubu - Yarı Final 2. Müsabaka Mağlubu

16:15 Yarı Final 1. Müsabaka Galibi - Yarı Final 2. Müsabaka Galibi

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
24.05.2019 22:00 Beşiktaş 3 - 2 Kasımpaşa
24.05.2019 22:00 Demir Grup Sivasspor 4 - 3 Galatasaray
24.05.2019 22:00 Ç.Rizespor 2 - 3 Trabzonspor
24.05.2019 19:00 İstanbul Başakşehir 1 - 1 Aytemiz Alanyaspor
25.05.2019 20:00 Atiker Konyaspor - Teleset M. Akhisarspor
26.05.2019 20:00 Göztepe - Ankaragücü
26.05.2019 20:00 Fenerbahçe - Antalyaspor
26.05.2019 20:00 Kayserispor - Erzurum BB
26.05.2019 20:00 Evkur Yeni Malatyaspor - Bursaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI