Muğla escort Ankara masaj salonu
bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bayan escort bayan bursa escort bursa İstanbul escort bayan escort escort taksim escort mecidiyeköy escort kadikoy escort bayan beylikdüzü eskort istanbul escort sakarya escort izmit escort bodrum escort bodrum escort illegal bahis siteleri porno indir porno izle hd sex
X 20
Bugun...

Omü Atletizm Takımı Başarılarını Madalyalarla Taçlandırdı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin (OMÜ) ev sahipliğinde 11-14 Mayıs tarihleri arasında yapılan 2019 yılı Koç Spor Fest Üniversitelerarası Türkiye Atletizm Şampiyonası Finalleri 50 üniversiteden 500 elit düzeyde sporcunun katılımıyla tamamlandı.
facebook-paylas
 Tarih: 15-05-2019 19:00:00

Omü Atletizm Takımı Başarılarını Madalyalarla Taçlandırdı

Tamamı Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinden oluşan OMÜ Atletizm Takımı yapılan yarışmalarda başarılarını 12 gümüş ve 3 bronz madalya ile taçlandırırken 2 sporcusu da 3 Temmuz’da İtalya’da başlayacak Dünya Üniversitelerarası Yaz Spor Oyunları’nda Türkiye’yi ve OMÜ’yü temsil etmeye hak kazandı. Madalya alan tüm atletleri aynı zamanda milli sporcu olan OMÜ, takım halinde şampiyonayı 4. olarak tamamladı.

OMÜ Atletizm Takımı sporcularından Musa Tüzen üç adım atlamada 15 metre 25 cm ile gümüş madalyanın sahibi olurken, uzun atlamada ise Hüseyin Ocak bronz madalyanın sahibi oldu.

Mehmet İnanç, Musa Tüzen, Hüseyin Ocak, Umut Şahbaz’dan oluşan 4x100 metre bayrak yarışı takımı ile 4x400 metre bayrak yarışında Ahmet Zeki Kodalak, Mehmet İnanç, Umut Şahbaz, Musa Tüzen ile ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Erkekler 110 ve 400 metre engelli koşuda üçüncü olan Ahmet Zeki Kodalak da 2 bronz madalya aldı.

Kadınlar gülle ve disk atmada Sinem Yıldırım 2 gümüş madalyanın sahibi olurken, çekiç atmada Rümeysa Yılmaz da şampiyonayı ikinci olarak tamamlayarak gümüş madalya kazandı.

Madalya alan tüm atletleri milli sporcu olan OMÜ Atletizm Takımı toplamda 12 gümüş, 3 bronz madalya kazanarak başarılı bir şampiyona geçirdi ve şampiyonayı takım halinde 4’üncü olarak tamamladı.

Dünya Üniversiteler Arası Yaz Spor Oyunları’nda OMÜ de var

Üç adım atlamada Musa Tüzen 15.25m, Sinem Yıldırım gülle atmada 14.01m metrelik derecesiyle 3 Temmuzda İtalya’nın Napoli şehrinde yapılacak olan Dünya Üniversiteler Arası Yaz Spor Oyunları’nda Türkiye ve OMÜ’yü temsil etmeye hak kazandı.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
16.08.2019 20:30 Denizlispor 2 - 0 Galatasaray
17.08.2019 21:45 Demir Grup Sivasspor 3 - 0 Beşiktaş
17.08.2019 19:15 Gençlerbirliği 0 - 1 Ç.Rizespor
17.08.2019 21:45 Kayserispor 0 - 1 Aytemiz Alanyaspor
18.08.2019 21:45 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 0 İstanbul Başakşehir
18.08.2019 21:45 Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor
18.08.2019 19:15 Atiker Konyaspor 0 - 0 Ankaragücü
18.08.2019 21:45 Göztepe 0 - 1 Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI