Muğla escort Ankara masaj salonu
X 20
Bugun...

Spor Toto 1. Lig'de unutulmaz maç!

Spor Toto 1. Lig'de unutulmaz maç!
facebook-paylas
 Tarih: 04-05-2019 23:54:37  -   Güncelleme: 04-05-2019 23:56:37

Spor Toto 1. Lig'de unutulmaz maç!

Spor Toto 1. Lig'de Birevim Elazığspor, 80. dakikasında 3-0 geriye düştüğü maçta sahasında Ümraniyespor ile 3-3 berabere kaldı.

Maçtan dakikalar 

18. dakikada Alaaddin'in ortasında Atabey kafayla dokundu, top az farkla auta çıktı. 

21. dakikada Andreas'ın ortasında kalecinin uzaklaştırmadığı top Atabey'in önünde kaldı onun pasında Bahadır düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi. 0-1 

44. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Timur kaleyi yokladı meşin yuvarlak auta gitti . 

53. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Timur şutunu çekti top direkten yeniden oyun alanına döndü, dönen topa bir kez daha vuran Timur'un şutunu kaleci kornere çeldi. 

67. dakikada çalımlarla ceza sahasına giren Bahadır kaleciyle karşı karşıya kaldıktan sonra topu altıpas içine bıraktı, Recep'in dokunamadığı top Emircan'ın önünde kaldı onun vuruşunda meşin yuvarlak filelerle buluştu. 0-2 

 

80. dakikada ceza sahası içine giren Emircan Recep'i gördü onun vuruşunda top ağlara gitti. 0-3 

85. dakikada sol kanattan yapılan ortaya yükselen Bekamenga topu filelere gönderdi. 1-3 

88. dakikada ceza sahası yayında topla buluşan Mustafa Eskihellaç düzgün vuruşla meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. 2-3 

90. dakikada kazanılan penaltı vuruşunu Mustafa Eskihellaç gole çevirdi. 3-3 

Stadyum: Malatya Stadyumu 
Hakemler: Yasin Kol, Murat Şener, Uygar Bebek 

Birevim Elazsığspor: Ahmet Doğan, Idrissa Diarra, Murathan, Gökhan Akkan, Ahmet Burak Solakel, Kadir Bekmezci (Murat Ceylan dk. 65), Mustafa Eskihellaç, Abdülkadir Kayalı, Serdar Özbayraktar, Lamine Diarra (Bekamenga dk. 59), Abel Camara (Cengizhan Akgün dk. 77) 
Yedekler: Ali Karataş, Murat Ceylan, Yiğitcan Erdoğan, Bekamenga, Eren, Cengizhan Akgün, Kadir Taşoğlu 
Teknik Direktör: Sefer Yılmaz 

Ümraniyespor: Burak Öğür, Aaron, Alaaddin, Yasir Subaşı, Andreas (Recep dk. 63), Bahadır Taşdelen (Boubacar dk. 84 ?), Emircan, Serkan Göksu (Leandro dk. 90+2 ?), Muhammed, Atabey 
Yedekler: Metin Erol, Leandro, Birol Parlak, Recep Aydın, Uğur, Boubacar, Madında 
Teknik Direktör: Ahmet Taşyürek 

Goller: Bahadır (dk. 21), Emircan (dk. 67), Recep (dk. 80) (Ümraniyespor), Bekamenga (dk. 85), Mustafa Eskihellaç (dk. 88 ve 90) (B. Elazığspor) 
Sarı Kartlar: Idrissa Diarra, Murathan, Mustafa Eskihellaç, Abdülkadir Kayalı (Birevim Elazığspor) Aaron (Ümraniyespor)  

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
13.09.2019 20:30 Galatasaray 1 - 0 Kasımpaşa
14.09.2019 17:00 İstanbul Başakşehir 1 - 1 Demir Grup Sivasspor
14.09.2019 20:00 Gaziantep Bykşhr Bld. 3 - 2 Beşiktaş
14.09.2019 20:00 Antalyaspor 2 - 2 Kayserispor
15.09.2019 20:00 Denizlispor - Atiker Konyaspor
15.09.2019 17:00 Ankaragücü - Evkur Yeni Malatyaspor
15.09.2019 20:00 Trabzonspor - Gençlerbirliği
15.09.2019 17:00 Ç.Rizespor - Göztepe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI