Bugun...

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

 Tarih: 29-12-2018 00:36:00  -   Güncelleme: 29-12-2018 00:44:00
Halil İbrahim Ece

Değerli okurlarım son yıllarda hızlı bir şekilde artan iş kazaları artmaktadır.Bu nedenle sizlere birçok avantajlar sunan ferdi kaza sigortalarından bahsetmek istiyorum.

 

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası; kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararları teminat altına alır.

Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile birlikte asistans hizmetleri tek bir poliçeyle temin edilebilmektedir. Bu nedenle çalışanlar ferdi kaza sigortası poliçesi yaptırarak başlarına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kendilerini, hatta dolaylı olarak ailelerini güvence altına almış olurlar.

 

Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmalıyız?

Ferdi kaza sigortası ürünleri, sağladıkları teminatlara kıyasla oldukça cazip primler ile sunulmaktadır. Günlük yaşantımızda başımıza gelebilecek kazaları düşündüğümüzde, kazaya uğrayan sigortalının veya bir vefat halinde geride kalanların sıkıntılarını maddi açıdan hafifletebilecek bu ürünümüzün yanında istenirse asistans hizmetlerini de poliçeye dahil etmektedir.

Başımıza gelebilecek ani kaza durumlarında ailemizin maddi olarak geleceğini korumak için ferdi kaza sigortamızı yaptırmak şarttır.

 

Bu vesile ile herkese sağlıklı günler dilerim.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI